radłów, olesno, kluczbork, dobrodzień, lubliniec

pomoc drogowa

POMOC DROGOWA 24H/7

Pomoc na drodze

holowanie i autopomoc

Z myślą o wszystkich Klientach poszerzyliśmy nasze usługi o całodobową pomoc drogową oraz usługi transportowe.

Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę, jak najszybszy dojazd na miejsce zdarzenia, a także prawidłowe i bezpieczne zabezpieczenie holowanego samochodu. Oferujemy pomoc drogową oraz samochód zastępczy, dzięki czemu mogą Państwo kontynuuować swoją podróż.

transport i wynajem lawet

Oferujemy transport wszystkich możliwych pojazdów oraz maszyn rolniczych i ciągników o maksymalnej masie do 6 t.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, to dzwoń o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy z Tobą każdego dnia, przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę! Nie musisz obawiać się, że zawiedziemy. Działamy m.in. na terenie Radłowa, Olesna, Kluczborka, Dobrodzienia i Lublińca.

awaria, wypadek, holowanie?
pomoc drogowa olesno

Radłów, Kluczbork, Lubliniec, Dobrodzień
Pomoc Drogowa Olesno - szybko i sprawnie

Oferujemy szybką i sprawną pomoc drogową w każdej sytuacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na każde wezwanie reagujemy szybko i profesjonalnie. Pomoc w drodze świadczymy 24h 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy fachowe i bezpieczne zabezpieczenie pojazdów oraz dostarczenie ich do wskazanego punktu.

autolaweta - wynajem i transport

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów pomocy drogowej obecnie możemy realizować wezwania dla wszystkich pojazdów, maszyn rolniczych i ciągników z masą całkowitą do 6 ton. Nasi dotychczasowi Klienci poznali nas jako firmę profesjonalną, która o każdej porze dnia ekspresowo stawia się na miejscu wezwania. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu autolawety.